HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Website Bursa .NET olarak 2001 yılından beri bir çok ödüllerle başarılı bir şekilde sizlere hizmetlerimiz i vermeye devam etmekteyiz. Yıllardır elde ettiğimiz tecrübelerimizi siz hizmet verdiğimiz firmalarımızla paylaşmaktan gurur duymaktayız.

Website Tasarımı

Kurumsal web siteleri, işletmenizin kimliği yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak website tasarımı yapılmış internet siteleridir.

Günümüzde kurumsal internet sitelerinin bir çoğu, site yöneticisi tarafından güncellenebilir şekilde yapılmaktadır. Bu sitelerin arka planında içerik yönetim sistemi (IYS) veya Content Management System (CMS) olarak adlandırılan yazılımlar bulunmaktadır. Bu yazılımlarla çalışan website tasarımı buna göre yapılmış internet sitelerine halk arasında güncelleme panelli internet siteleri de denilmektedir. Bu yazılımların ilk sahip olma maliyetleri olsa da ilerleyen zamanlarda güncelleme konusunda getirdiği kolaylık, hız ve maliyet avantajı sebebi ile tercih edilmektedir.
Website Tasarımı Devamı…

SEO Proje Uygulamaları

  • INTERNET ÜZERINDEN DAHA ÇOK MÜŞTERILER KAZANMAK VE SIPARIŞ MI ISTIYORSUNUZ?

  • WEB SITENIZ ARAMA MOTORLARINDA KÖTÜ POZISYONLARDA VE ILK SAYFALARDA MI BULUNMAK ISTIYORSUNUZ?

  • HEDEF KITLENIZE DIREK ULAŞMAK ISTER MISINIZ?

Seo Proje Uygulamaları Devamı…

SEM Proje Uygulamaları

SEM Proje Uygulamaları kullanarak Google AdWords ile, Google Arama motorunun ilk sayfasında bulunursunuz. Potansiyel müşteriler AdWords reklamı yapan siteye tıklama ile ulaşmaktadır. Bu sayede kullanıcılar, sunulan ürün hakkında hızlı bir şekilde bilgi edinebilir ve gerekli satın alma işlemini yapabilir. AdWords için Google şirketine ödenen bedel Google AdWords yoluyla kazanılan tıklama sayısına bağlıdır.

SEM Proje Uygulamaları Devamı…

SOSYAL MEDYA PLANLAMA

Sosyal Medya Planlama için Sosyal medya Uzmanı, kısıtlı veri ve argümanla kurum/markanıza Sosyal Mecralarda maksimum fayda ve algı kazandıran kişidir.

Dijital dünyada markaların konumlanması ve rekabet edebilmesi için aktif ve dinamik bir yapıya sahip olan bir web sitesi ve sosyal medya planı gerekmektedir.
Sosyal Medya Planlama Devamı…