Çekirge cad. Kültürpark Karş. Ersop Apt. No:33
+90 (224) 2222238 info@websitebursa.net
E-Ticaret Sistemleri, SEO, SEM ve Sosyal Medya Danışmanlığı

Bursa Sosyal Medya Danışmanlığı

Websitebursa.net Sosyal Medya Planlama

SOSYAL MEDYA PLANLAMA

Bursa Sosyal Medya Danışmanlığı için Sosyal medya Uzmanı, kısıtlı veri ve argümanla kurum/markanıza Sosyal Mecralarda maksimum fayda ve algı kazandıran kişidir.

Dijital dünyada markaların konumlanması ve rekabet edebilmesi için aktif ve dinamik bir yapıya sahip olan bir web sitesi ve sosyal medya planı gerekmektedir.

Sosyal Medya Uzmanı oluşturacağı strateji ile önce markanızın konumlanmasını sağlar, daha sonra da edinilen bu konumun korunması ve yükseltilmesi için çaba gösterir. Sosyal Medya Uzmanı bir grafik tasarımcısı değildir, web tasarımcısı değildir, yazılımcı hiç değildir. Bir ekip işi olup bu kişilerden yardım almaktadır. 

Sosyal Medya Uzmanı; sosyal mecrada yaşayan, kendine özgü tecrübe ve donanıma sahip, sosyal mecraların ince çizgilerini takip eden ve yöneten özel insanlardır.
Sosyal Medya Uzmanları elindeki materyalleri en iyi ve özgün şekilde kullanmakla yükümlüdür. Her ne kadar ülkemizde digital pazar halen beklenilen seviyeye gelmese de sektörel rekabet üst seviyelerdedir.

Her kurum bir gün Sosyal Mecra ile yüzleşmek zorunda kalacaktır. Bu noktada en önemli nokta ne kadar hazırlıklı olup olmadığınızla ilgilidir. Sosyal Medya Uzmanı sizi bu uzun maratona hazırlar ve rekabet edebilmenizi sağlar.

Bursa Sosyal Medya Danışmanlığı
Websitebursa.net Sosyal Medya Planlama

Bursa Sosyal Medya Danışmanlığı olarak hedefimiz Markanızı emanet ettiğiniz Sosyal Medya Uzmanınız olarak çalışmalarımızdan maksimum verim alabilmenizi hedeflemekteyiz.

– Sosyal Mecralarda yer almaya karar vermek,

– Yeterli bütçe ayırmak,

– Kurum/marka olarak beklentilerinizin ne olduğunu doğru bir dille aktarmak,

– Son olarak da doğru bir sosyal medya uzmanı ile çalışmak.

Yukarıdaki maddeleri sağlayan bir reklam veren kesinlikle verimli bir kampanya ya da reklam projesi yürütecektir, bu kaçınılmaz bir paradokstur. Digital mecraya ayrılan reklam bütçeleri diğer mecralara göre düşüktür, karşılığında ancak elde edilen olumlu sonuçlar karşılaştırılamayacak kadar fazladır.

Sizde zaman kaybetmeden bu dünyada yerinizi alın ve markanızı bu işin uzmanlarına emanet edin.

SEO DANIŞMANLIĞI için TIKLAYINIZ–>