Çekirge cad. Kültürpark Karş. Ersop Apt. No:33
+90 (224) 2222238 info@websitebursa.net
E-Ticaret Sistemleri, SEO, SEM ve Sosyal Medya Danışmanlığı

Tailor Made Planlama

TAILOR MADE (TERZİ İŞÇİLİĞİ) PROJE ÇALIŞMASI

tailormade-banner

Tailor Made (Terzi İşçiliği) mantığıyla hareket etmeyi benimsemiş ekibimizle, hizmetlerimizi sizlere özel birebir sunmaktayız. İşe başlamadan önce hizmet proje akış diyagramlarımızı sizinle paylaşıp bunlar üzerinden kontrollü olarak takvimsel ilerleme sağlamaktayız. Önceden tarihi belirlenmiş tarihlerde proje kontrollerini sizlerle paylaşıp her daim durumdan bilgi vermekteyiz.

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ HEDEFİ

Bizimle çalışmaya karar verdiğiniz andan itibaren firmanızın bir elemanı olarak hareket etmeyi görev edinmekteyiz. Proje Kontrol Planlarındaki maddeler tek tek üzerinden geçilerek yol adımlarımızı belirlemekteyiz. Sonrasında proje adımlarını takvime döküp devamlı rapor olarak bilgilendirmekteyiz.

SİTENİZ SİZİN İÇİN 24 SAAT ÇALIŞMAKTADIR!

Siteniz siz dinlenirken bile sizin adınıza tanıtıma ve satışa devam etmektedir. Firmanızın ürünleri ve vermiş olduğu hizmetleri her daim sunmaktadır. Sadece sizlere ulaşmasını istediğiniz kitlenin ve mecranın önüne çıkabilmeniz gerekmektedir. Biz bu konuda sizin adınıza 24 saat çalışmaktayız. Arama motorlarında sitenizi kitlenin ve mecranın önüne çıkarıp size ulaşmasını sağlamayı hedeflemekteyiz. Arama motorlarının yayınladığı kriterleri her daim takip edip onların arkadaş edineceği siteleri tasarlıyoruz. Tasarlamak bu sürecin sadece %20’lik dilimini oluşturmaktadır. Sitenizin online olmasından sonra %80’lik üzerinde devamlı çalışmayı gerektirecek sürece başlamaktayız. Bu uzun soluklu süreçte firmanızın bir elemanı gibi çalışmaktayız. Ülkelerin uyanıklık durumuna göre günlük Dijital PR aktivitelerimizi sürekli olarak gerçekleştirmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.